Domy Vostal

Výhody dřevostaveb

Technologie

Stavební systém EUROPANEL je českým výrobkem, který se nechal inspirovat dnes již tradiční americkou technologií SIPs (Structural Insulted Panels). Základním prvkem této technologie je panel. Tvoří jej desky z velkoplošných materiálů na bázi dřeva a polystyrenové jádro, sloužící jako tepelný izolant.

Moderní technologie v dnešní době přinášejí možnosti, jak stavět zdánlivě zděné domy, avšak mnohem jednodušším způsobem. Panelová dřevostavba mezi tyto způsoby patří. Bydlení v takové dřevostavbě je velmi komfortní a především snadno dostupné. Bydlet můžete již za několik měsíců.

 

 

RYCHLE

V novém domě se můžete projít už týden po startu montáže. Hrubá stavba ze sendvičových panelů totiž běží jako na drátkách. Pokud si dopřejete vícepodlažní dům, netradiční projekt nebo atypické prvky, hrubou stavbu uzavřete za měsíc. Dřevostavby nejsou zatíženy mokrými technologiemi, a proto můžete stavět v kterémkoliv ročním období. S tím souvisí i rychlý postup při samotné stavbě, protože nemusíte čekat na vytvrdnutí některých částí.

 

 

 

 

 

EKOLOGICKY

Dřevo je přírodní materiál, při jehož zpracování nezatěžujete životní prostředí. Odpad ze stavby je ekologicky zpracovatelný, stejně jako odpady z eventuální přestavby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEVNĚ

Dřevostavby mají skvělou schopnost udržovat teplo. Panelová dřevostavba je přímo předurčena k nízké spotřebě energie. Takže do budoucna zaplatíte za vytápění svého obydlí podstatně nižší částku, než kdybyste bydleli ve zděném domě. S panelovou dřevostavbou však můžete ušetřit ještě dříve, než se nastěhujete. Představte si, že ve svém novém domě budete mít až o 10 % více místa, než kdybyste dům zdili.


<< zpět

© 2011 Webhosting, webdesign - mcrai.eu