Domy Vostal

Střechy a krovy

Tesařské práce

Tesařskou výrobou se zabýváme od roku 1992. Za tu dobu jsme realizovali několik set zakázek a vypracovali si přední postavení v kraji Vysočina. Díky preciznímu zpracování a důrazu na tradici a kvalitu řemesla jsme se dostali do Cechu klempířů,pokrývačů a tesařů ČR. Od roku 2003 zpracováváme výrobní a montážní výkresy ve speciálních CAD programech pro dřevěné konstrukce.

 

 

Projekt

V naší projekční kanceláři zpracováváme podrobnou výrobní dokumentaci včetně vizualizace. Využíváme k tomu speciální software pro dřevostavby, který umožňuje 3D projektování, jednoduché vkládání předdefinovaných tesařské spojů a zakončení prvků. Díky 3D zpracování si snáze uvědomíme případné nedostatky projektu a včas je upravíme. Výhodou je také možnost jednoduše provádět úpravy v již hotovém projektu např. přidáním vikýřů apod., díky čemuž můžeme pružně reagovat na požadavky zákazníků do poslední chvíle.

 

Výstupem důkladně zpracovaného projektu je také podrobný výpis řeziva.

 

Dřevěné konstrukce

Díky moderním technologiím, a špičkovému programu pro navrhování a zpracování dokumentace pro dřevěné stavby a konstrukce, jsme schopni realizovat jakékoliv stavby ze dřeva. Pro naše konstrukce využíváme nejlepší spojovací prostředky na trhu.


<< zpět

© 2011 Webhosting, webdesign - mcrai.eu