Domy Vostal

PP Atelier + Domy Vostal

PP Atelier + Domy Vostal

Ve spolupráci s projekční kanceláří PP atelier Vám přinášíme typové projekty domů.

 

Samozřejmostí je i individuální projekt dle Vašich přání.

RD Bungalow 01

RD Bungalow 01

Dům Bungalow 1 je navržen na míru 4členné rodině.

Jednoduchý, přesto elegantní tvar domu se sedlovou střechou a francouzskými okny do zahrady. Dispozice domu je řešena 4+kk s prostornou ložnicí, velkým dětským pokojem a pracovnou. Obývací pokoj je spojený s kuchyní a jídelnou v jeden velký, a díky fransouzkým dveřím do zahrady i světlý pokoj. Na obývací pokoj navazuje prostorná terasa, která je přístupná z ložnice i dětského pokoje.

RD Bungalow 02

RD Bungalow 02

Dům Bungalow 02 je navržen pro starší pár.

Jednoduchý tvar  domu s pultovou střechou se sklonem 7°. Dispozice domu je řešena jako 3+kk. Prostorný obývací prostor je spojený s kuchyňským koutem a jídelnou v jeden pokoj, ze kterého je díky 3m širokému oknu krásný výhled na krytou terasu a do zahrady. Dům nabízí dvě dostačující ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost. Před domem je kryté stání na auto.

RD Bungalow 03

RD Bungalow 03

Dům Bungalow 03     je navržen na míru 4členné rodině.

Jednoduchý, obdélníkový tvar domu s valbovou střechou. Dispozice domu je řešena 5+kk s prostornou ložnicí, větším a menším dětským pokojem a skladem. Obývací pokoj je spojený s kuchyní a jídelnou v jeden velký, a díky fransouzkým dveřím do zahrady i světlý pokoj. Na obývací pokoj navazuje prostorná terasa.

RD Bungalow 04

RD Bungalow 04


Dům Bungalow 04 je navržen pro starší pár.

Jednoduchý tvar  domu s pultovou střechou se sklonem 22,5°. Dispozice domu je řešena jako 3+kk. Prostorný obývací prostor je spojený s kuchyňským koutem a jídelnou v jeden pokoj, ze kterého je díky širokým francouzkým oknům krásný výhled do zahrady. Dům nabízí dvě dostačující ložnice, koupelnu s vanou a technickou místnost.

RD Bungalow 05

RD Bungalow 05

Dům Bungalow 05 je navržen na míru 3-4členné rodině.

Jednoduchý, přesto elegantní tvar domu se sedlovou střechou a francouzskými okny do zahrady. Dispozice domu je řešena 4+kk s prostornou ložnicí, velkým dětským pokojem a pracovnou. Obývací pokoj je spojený s kuchyní a jídelnou v jeden velký, a díky fransouzkým dveřím do zahrady i světlý pokoj. Na obývací pokoj navazuje prostorná terasa. Součástí domu je i garáž a sklad zahradního nářadí.

strana: 1 / 1   celkem: 6 záznamů
© 2011 Webhosting, webdesign - mcrai.eu